Vanessa Hudgens

Browse By

Urodzona w 1988 roku w Salinas, w Kalirofnii (USA). To bardzo uzdolniona aktorka, modelka, tancerka i piosenkarka. Niezwykłą popularność przyniósła jej rola w kilku częsciach filmu High School Musical.
Vanessa Hudgens w swojej karierze posiadała nicki:

  • Nessa
  • V
  • Van
  • Baby V
  • Vanney

Wzrost 155 metrów (sprawdź także pozostałe niskie aktorki)

Rodzina przeprowadzila się do San Diego gdy była małym dzieckiem .Ma młodszą siostrę, Stellę Hudgens, która jest także aktorką. Jej matka, Gina Hudgens (z domu Guangco), pracownik biurowy, pochodzi z Filipin. Jej ojciec, Greg Hudgens, strażak, jest pochodzenia irlandzkiego i indiańskiego.

Vanessa była zainteresowana aktorstwem i śpiewem już od dzieciństwa, zainspirowana przez swoich dziadków, którzy byli muzykami. W wieku 8 lat zaczęła występować w teatrze muzycznym. Zakochała się w sztuce i zaczęła bardziej poważnie studiować aktorstwo, śpiewanie i taniec z Jailyn Osborne. Vanessa uczęszczała do Orange County High School of the Arts, ale tylko rpzez bardzo krótki okres czasu. Po latach przesłuchań zaczęła dostrzegać pewien sukces. To skłoniło jej rodzinę do przeprowadzki do Los Angeles w Kalifornii. Rozpoczęła naukę w domu i w końcu dostała swoją przełomową rolę w High School Musical (2006).

Ciekawostki na temat Vanessa Hudgens:

Vanessa jest wielbicielką horrorów.
Wielka fanka Natalie Wood.
Jej ulubione wokalistki to Céline Dion i Alicia Keys.
Pasjonuje się fotografią.
Na szyi ma wytatuowanego motyla.

Cytaty Vanessy Hudgens:

I don’t like being stagnant. I want to continue to grow and just be better at what I do, and the only way to do that is to keep stepping outside of your comfort zone.

I love and really respect strong women. I’m obsessed with Scarlett Johansson, Drew Barrymore and Penélope Cruz. They are just really incredibly strong-willed, intelligent females in the industry.

Tapety i zdjęcia z aktorką Vanessą Hudgens:

Ocena
[Suma: 0 Średnia ocena: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.