Shantel VanSanten – kim jest? Wzrost, wiek

Browse By

Kim jest Shantel VanSanten?

Shantel VanSanten to amerykańska aktorka i modelka urodzona w Luverne w Minnesocie.
Jest pochodzenia norweskiego i holenderskiego. Ma troje młodszego rodzeństwa brata Benjamina oraz dwie siostry Jessye i Shelby. Wychowała się na w Teksasie, gdzie uczęszczała do Incarnate Word Academy w Houston i Teksańskim Uniwersytecie Chrześcijańskim w Fort Worth w Texasie. W wieku piętnastu lat zaczęła karierę jako modelka dla Page Parkes Management.

Shantel pierwszy raz pojawiła się jako finalista serialu telewizyjnego NBC Sports Illustrated: Swimsuit Model Search. W 2007 roku wystąpiła w filmie „You and I” na podstawie powieści t.A.T.u. Come Back. Wcieliła się w amerykańską nastolatkę Janie Sawyer. Film miał swoją premierę na 61. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w maju 2008 roku. W Moskwie miała swoją premierę 25 stycznia 2011 roku. W 2009 roku VanSanten pojawiła się jako Lori Milligan w amerykańskim thrillerze „Oszukać przeznaczenie 4” w reżyserii Davida R. Eblisa. Film został wydany 28 sierpnia 2009 roku przez Warner Bros. Pictures i New Line Ciemna. Oszukać przeznaczenie 4 jest pierwszym film z serii, który został nakręcony w HD 3D i zarabiając 186 milionów dolarów na całym świecie. Tego samego roku została obsadzona w serialu młodzieżowym „Pogoda na miłość”. Wcieliła się w rolę fotografa Quinna Jamesa. W 2014 roku zagrała w thrillerze „Złego coś się skrada” w reżyserii Darina Scotta. Premiera filmu odbyła się 4 kwietnia 2014 roku w Eugene w stanie Oregon.

Wiosną 2012 roku zagrała jako Heather Hartly w świątecznej komedii romantycznej „Miłość na święta”, czyli trzeciej części filmu „Złote święta”. Miłość na święta jest ostatnim, w którym występuje nieżyjąca już aktorka Brittany Murphy, która gra Susan Webb, szwagierkę VanSanten. Film w reżyserii Michaela Feifera miał swoja światową premierę 23 listopada 2012. W 2014 roku zagrała Verę Buckley w serialu science fiction „Posłańcy”, ale po jednym sezonie został anulowany. Serial opowiada historię tajemniczego obiektu, który spada na ziemie zaboijąjąc pięciu nieznajomych sobie ludzi, by po chwili powrócić do życia. Aktorka zagrała Verę mieszkająca w Nowym Meksyku, która szuka swojego zaginionego syna. Serial miał swoją premierę 17 kwietnia 2015, a już 7 maja 2015 zostaje odwołany przez The CW Television Network. Tego samego roku zagrała Patty Spivot w drugim sezonie serialu science fiction „The Flash” opartym na komiksowej postaci DC Comics The Flash. Serial jest spin-offem serialu science fiction „Arrow”, którego twórcami są reżyserzy Greg Berlanti i Andrew Kreisberg. Postać Patty Spivot jest nową protegowaną detektywa Joe Westa i członkinią nowej grupy zadaniowej zajmującej się meta-ludzmi w Departamencie Policji w Central City.

W latach 2016-2018 zagrała w serialu „Shooter” jako Julie Swagger żona gównego bohatera. Twórca filmu jest Johna Hlavina i jest adaptacją powieści „Strzelec” autorstwa Stephena Huntera. Opowiada historie snajpera Bobiego Lee Swagger, który zostaje poproszony o pomoc w zatrzymaniu zamachu na prezydenta USA. Bob po pewnym czasie orientuje się, że został wplątany w morderstwo i próbuje udowodnić swoją niewinność. W 2017 roku zagrała w ostatnim sezonie serialu science fiction „Skorpion”, wcielając się w postać Amy Berkstead. Premiera ostatniego czwartego sezonu miała miejsce 25 września 2017. Następnie w 2019 roku zagrała rolę Becca Butcher w serial telewizyjny o superbohaterach „The Boys”, jako zona głównego bohatera Williama „Billy” Butchera przywódcę The Boys. Serial jest oparty na komiksie „The Boys”. Tego samego roku VanSanten użyczyła głosu postaci Wraith w grze FPS „Apex Legends” stworzonej przez Respawn Entertainment, a wydanej przez Electronic Arts w dniu 4 lutego 2019.

Shantel VanSanten – wzrost i wiek

Aktorka urodziła się 25 lipca 1985 w Nowym Jorku. VanSanten ma 173 cm wzrostu.

Zdjęcie główne – źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Shantel_VanSanten_(cropped).jpg / licencja Creative Commons

Ocena
[Suma: 0 Średnia ocena: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.