Sekrety urody

Browse By

Pewnie zastanawiasz się jak poprawić swój wygląd nie wydając majątku. Czas poznać przepisy i kilka sekretów aby tego dokonać.

Aby wyglądac na zdrową i wypoczętą powinnaś zacząć dzień od kąpieli. Nie powinna ona być za bradzo gorąca. Do wody dodajemyjakiś olejek aromatyczny, który nas pobudzi, przykładowo rozmarynowy, cytrynowy, miętowy lub lawendowy. W łyżce spirytusu rozpuszcamy 20 kropli wybranego olejku i wlewamy go do wanny. Ciało należy masować czymś szorstkim, np. szorstką gąbką. Podczas kąpieli kładziemy maseczkę na twarz. Przed wykonaniem makijażu powinnaś zwilżyć twarz oraz inne miejsca, w którym będzie robiony. Najlepiej to zrobić tonikiem lub wodą mineralną. Suszymy twarz chusteczką kosmetyczną i jesteśmy gotowi do wykonania makijażu.


Probelm ze szminką

Szminka zbyt krótko jest na Twoich ustach? Nie przejmuj się tylko czytaj:)

Obrysowujemy usta konturówką, kolorujemy nią wargi rysując pionowe kreski. W taki sposób barwnik ładnie będzie się łączył ze śluzówką. Kreseczki rozcieramy palcem, malujemy szminka i ponownie rozcieramy. Dzięki temu małemu zabiegowi nasze usta będa żywsze przez dluższy okres czasu.

Innym sposobem jest przygotowanie specjalnego roztworu. Pół kostki cukru należy rozpuścić w wodzie, pędzelek z nałożoną pomatką wkładamy do naszego roztworu i przystępujemy do malowania ust. W ten sposób również szminka będzie na ustach przez wiele godzin.

Ocena
[Suma: 0 Średnia ocena: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.