Najpopularniejsze programy rozrywkowe w 2022 roku.

Browse By

Mamy 2022 rok a z nim pojawiło się wiele nowych ofert programów rozrywkowych. Wracają lubiane programy, ale także dużo telewizyjnych nowości. Jedna z propozycji będzie „Mask Singer”, czyli oferta od stacji telewizyjnej TVN. Program powstał na podstawie południowokoreańskiego programu „King of Mask Singer” typu talent show. Program jest emitowany na południowokoreańskim kanale MBC, od 5 kwietnia 2015 roku. W programie pojawią się dobrze znani celebryci ze świata show-biznesu, którzy przedstawią nam wykonania największych polskich i zagranicznych hitów. Prowadzącymi program zostali Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska, Kacper Ruciński, Joanna Trzepiecińska i Michał Meyer. Na scenie celebryci dobrze wszystkim znani ze świata show-biznesu zaprezentują swoje wykonania największych polskich i zagranicznych hitów. Gwiazdy programu będą ukryci pod strojami roślin, zwierząt czy potraw. Widzowie będą starali się odgadnąć, kto kryje się pod przebraniem. Gwiazda, która dostanie najsłabszy wynik w głosowaniu jurorów-detektywów i publiczności odpada.

W 2022 roku zobaczymy kolejne serie znanych nam i lubianych programów. Stacja TVP pokaże nam nowych bohaterów programu reality show „Sanatorium miłości” prowadzony przez Martę Manowską. W programie po raz kolejny seniorzy będą szukać swojej drugiej połówki. Odcinki programu można oglądać w serwisie TVP VOD.

W kwietniu rozpoczął się również dziewiąty sezon „Rolnik szuka żony”. Występuje w niej grupa rolników i rolniczek, która poszukuje towarzyszki/towarzysza życia. Zerowy odcinek przedstawia sylwetki uczestników programu, a zainteresowane osoby proszeni są o przysłanie listów do wybranego rolnika. W dziewiątej edycji programu występują Mateusz, Klaudia, Tomasz R., Katarzyna, Michał, Tomasz W., Krzysztof i Tomasz K. W następnych etapach programu uczestnik, który otrzyma najwięcej listów, wybiera kilka kandydatów czy kandydatek, a następnie umawia się na spotkanie. Rolnik szuka żony typu reality show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1. Program oparty na brytyjskim programie „Farmer Wants a Wife”.

Polsat w tym roku wypuścił serial „Mecenas Porada”. Zobaczymy znowu niezwykle błyskotliwą prawniczką Katarzynę Porada grana przez Aleksandrę Domańską. Charyzmatyczna kobieta robi wszystko, aby osiągnąć swój cel, ale wszystko zaczyna się rozpadać i kobieta traci prace.

W 2022 roku w TVN 7 pojawiła się piata edycja Hotel Paradise prowadzony przez Klaudię El Dursi. Program reality show został oparty na amerykańskim Paradise Hotel, który miał premierę w telewizji Fox w 2003 roku i był prowadzony przez Amandę Byram. Piąta edycja polskiego Hotel Paradise została przeniesiona z hotelu w Tanzanii do Ameryki Środkowej, a dokładnie do Panamy tuż przy malowniczej plaży Villa Alkoran. Zwycięzcami piątej edycji zostali Sevag Formella i Wiktor Kozar. To oni zaskarbili największą sympatię uczestników programu. Sevagz podczas rozmowy z Klaudią El Dursi przyznał, że nie spodziewałem się tego w ogóle. Na jesieni 2022 roku pojawi się także szósta edycja programu.

TTV przygotowało dla swoich widzów całkiem sporo produkcji jak „Pałacowe love”. Program to kostiumowe reality show, w którym uczestnicy programu przeprowadzą się na cztery tygodnie do pałacu w Walewicach. Sześć par na różnym etapie związku i odcięci od współczesnego świata starają się przetrwać w swoich związkach. Zwycięscy w nagrodę otrzymują ziemię na wspólny start.

Następnym programem jest nowość „99 – gra o wszystko” emitowanym od 2022 roku. W programie bierze udział 100 osób wykonując różne zadania zręcznościowe, intelektualne i sprawnościowe, a w każdej następnej konkurencji odpada jedna osoba. Nagroda gówna, to 50 000 zł

Polsat zaczął kręcić drugi sezon reality-show „Farma”, który jak dotychczas będzie prowadzony przez modelkę Ilonę Krawczyńska i modelkę Marceline Zawadzka. Program jest nadawany od 2022 roku i jest oparty na szwedzkim reality-show „The Farm”. Uczestnicy wybrani w castingach zostają wysłani z miasta do gospodarstwa wiejskiego. Na gospodarstwie nie ma ciepłej wody, mediów, Internetu i prądu oraz dbają o zwierzęta. W czasie programu wybrane osoby biorą udział w różnych pojedynkach. Pierwszą zagrożoną osobę wskazuje farmer tygodnia, a wybrana osoba wskazuje drugą zagrożoną osobę, który nominuje trzeciego uczestnika. Zwycięzcę programu w drodze głosowania wskazują widzowie, a główną nagrodą jest 100 000 złotych. W dni powszednie oglądalność osiągnęła 1,20 mln widzów. Program będzie miał swoją premierę w przedziale 2022/2023 roku.

Po kilku latach ponownie ruszył castingi do kolejnej edycji kulinarnego reality-show „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” wraca na jesieni do Telewizji Polsat. Casting ma za zadanie wyłonić ludzi z zamiłowaniem do gotowania. We wcześniejszych edycjach rolę szefa pełnili polski kucharz Wojciech Modest Amaro i polski aktor i kucharz Michał Bryś, który był emitowany w latach 2014–2016. W 2022 roku stanie zupełnie nowy szef kuchni. Główną nagrodą programu było 100 000 złotych.

zdjęcie główne: tvn.pl/player.pl

Ocena
[Suma: 1 Średnia ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.