Najpiękniejsze twarze kobiece w 2021 roku

Browse By

Liza Soberano

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Liza Soberano (@lizasoberano)

 

Wszyscy wiemy, jak piękne są kobiety z Filipin! Jednym z żywych przykładów jest Liza Soberano . To filipińsko-amerykańska aktorka io modelka, która od kilku lat zajmuje czołowe miejsce na liście najpiękniejszych kobiet świata. Jest twarzą najsłynniejszej marki Maybelline. Jako jedna z największych celebrytek na Filipinach, jest także pierwszą Filipinką, która zajęła pierwsze miejsce na corocznej liście „100 najpiękniejszych twarzy świata” TC Candler.

 

Hande Ercel

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hande Erçel (@handemiyy)

Hande Ercel to piękna aktorka i modelka. Jedna z najbardziej utalentowanych młodych aktorek. Mając słodką twarz, jest także jedną z najpiękniejszych dziewczyn na świecie. Z showbiznesem związana od 2013 roku. Ponadto jest projektantką mody.

 

 

Hailee Steinfeld

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez hailee steinfeld (@haileesteinfeld)

Hailee Steinfeld urodziła się 11 grudnia 1996 roku w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych i wpisuje się na listę nowych i młodych amerykańskich aktorek. Karierę aktorską rozpoczęła mając zaledwie 10 lat. Początkowo nakręciła wiele filmów krótkometrażowych, jednak jej talent został naprawdę doceniony, gdy zagrała rolę Talii Alden w She’s a Fox – pół-autobiograficznym filmie krótkometrażowym. W wieku 14 lat stała się tak popularna, że ​​została wybrana do roli Julii w filmie Romeo i Julia wydanym w 2013 roku. Od tego czasu aktorka zagrała w wielu filmach i jest jedną z wschodzących gwiazd w branży. 

 

Emily O’Hara Ratajkowski

emily ratajkowski

źródło: https://www.instagram.com/emrata/

Emily O’Hara Ratajkowski (znana również jako Emily Ratajkowski ) to amerykańska aktorka i modelka, która urodziła się w rodzinie polsko-amerykańskiej 7 czerwca 1991 r. W Londynie w Anglii. Jednak w wieku pięciu lat opuściła miejsce urodzenia i osiedliła się w San Diego w Kalifornii. Początkowo była wykładowcą języka angielskiego na Uniwersytecie Kalifornijskim. Ponieważ lubiła aktorstwo i modelowanie, skontaktowała się z agencją modelek Ford Models . Na szczęście otrzymała taką możliwość wcześniej niż jakakolwiek inna aktorka. Niektóre z popularnych filmów to Gone Girl, We Are Your Friends, In Darkness i I Feel Pretty . 

Ocena
[Suma: 1 Średnia ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.