Browse By

Najpiękniejsze prezenterki świata

Najpiękniejsze prezenterki telewizyjne na świecie

Jamie Colby

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CHRISTINA JOHNSON (@christinaj3000)

 

Jamie Nell Colby jest amerykańską krajową korespondentką informacyjną stacji Fox News. Jest gospodarzem serialu „Strange Inheritance” w Fox Business. Była także współgospodarzem  America’s News w niedzielne poranki. Została uhonorowana Nagrodą Narodową Edwarda R. Murrowa za relacjonowanie ataków z 11 września.


Margaret Brennan

Margaret Brennan

źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/marg_brennan/

Margaret Brennan jest amerykańską dziennikarką z Waszyngtonu, obecnym moderatorem Face the Nation w CBS News oraz starszym korespondentem do spraw zagranicznych. Brennan był wcześniej korespondentem CBS w Białym Domu i zajmował się Waszyngtonem od 2012 roku.

Sara Carbonero

Sara Carbonero

autor zdjęcia: https://www.youtube.com/channel/UC2L2sebVAQjesU4gIRW4izw / EP Comunicación

Ta niesamowita kobieta jest hiszpańską dziennikarką sportową. Jest prezenterką telewizyjną Telecinco od 16 roku życia. Więc zdecyduj się pójść na studia i zdobyć tytuł licencjata dziennikarstwa na Uniwersytecie Complutense w Madrycie. Znajduje się na liście Hottest Female News Anchors. Jej chłopakiem jest słynny piłkarz Iker Casillas, o którym mówi się, że był tak rozproszony swoją urodą podczas Mistrzostw Świata FIFA 2012 (informowała, że ​​była bardzo blisko bramki Casillasa), Hiszpania przegrała ze Szwajcarią. W rezultacie stała się jedną z najczęściej fotografowanych osób na mundialu. W 2009 roku Sarah została wybrana przez FHM jako najseksowniejsza dziennikarka na świecie. Znajduje się na naszej liście pięknych prezenterek telewizyjnych.


Robin Meade

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robin Meade (@robinmeade)

 

Robin Meade to jeden z najgorętszych prezenterów wiadomości. Obecnie pracuje jako główna prezenterka w programie Morning Express z Robin Meade, który jest emitowany w telewizji HLN. Ukończyła Malone University w zakresie produkcji i programowania radiowo-telewizyjnego. Jej uroda została także doceniona w USA, gdzie została wybraną najpięknejszą prezenterką. Była dziewczyną pastora i udało jej się awansować  dzięki czystej umiejętności i determinacji. Zaczęła pracować CNN Headline News.

 

Brooke Baldwin

 

Jest byłą Miss Ohio i wicemiss wyborów Miss America. Wydała nawet dwa albumy muzyczne, zatytułowane „Band New Day” i „Count on Me”. Meade otrzymała nagrodę Young Alumnus Award od Ashland University za swój wkład w branżę nadawczą. Była najbardziej pożądaną prezenterką wiadomości w swoich czasach i nadal zarabia miliony dolarów dzięki  Urokowi.

Michelle Kosinski

Michelle Kosinski

Michelle Kosinski / zdjęcie: https://twitter.com/MichLKosinski/

Michelle to korespondentka CNN w  Białym Domu . Wcześniej była zagraniczną dziennikarką NBC News w Londynie. Wcześniej pracowała w tej samej firmie w Atlancie. Jej kariera obejmowała wiele ważnych wydarzeń, włączając wojnę w Afganistanie czy trzęsienie ziemi na Haiti w 2010 roku. W 2009 roku zdobyła nagrodę Emmy  za swój specjalny raport z wyborów prezydenckich w USA w 2008 roku.


Megyn Kelly

megyn kelly

źródło: https://www.facebook.com/MegynKelly/photos/2473907172871740

Megyn Kelly jest jedną z najbardziej doświadczonych dziennikarek na naszej liście 10 najpiękniejszych prezenterek na świecie. Urodziła się 18 listopada 1970 roku, ale do tej pory nie wykazuje oznak starzenia. W 2014 roku Time umieścił Kelly na liście 100 najbardziej wpływowych osób. Ukończyła studia prawnicze w 1995 roku, po 9 latach dopiero dołączyła do branży dziennikarskiej. Megyn przez długi czas była radcą prawnym na pełen etat, zanim zmieniła zawód na krępowanie wiadomości. Jest z pewnością jedną z najładniejszych reporterek na świecie.
Pracowała dla Fox News od 2004 do 2017 roku, a w styczniu 2017 dołączyła do NBC News.


Courtney Friel

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Courtney Friel (@courtneyfriel)

 

Urodzona w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych 37-letnia Courtney Friel jest amerykańską dziennikarką, znaną ze współpracy z KTLA-TV w Kalifornii (Los Angeles). Zanim podjęła obecną pracę jako reporterka w Los Angeles w Kalifornii, była gospodarzem wielu programów. Karierę rozpoczęła jako spikerka w GoTV Mobile Television. Friel była również gospodarzem World Poker Tour na Travel Channel i pojawiła się w E! Entertainment i Oxygen Channel. Przed dołączeniem do Fox News Channel w 2007 roku Friel zyskała rozgłos, gdy pozowała dla FHM i Maxima. Więc po prawie pięciu latach jako pomocniczy prezenter i generalny reporter Fox News. Dlatego ogłosiła, że ​​przeprowadzi się do Los Angeles, aby wziąć udział w nowym koncercie z stowarzyszoną z Foxem KTTV-TV w LA


Jenna Lee

 

Jenne Lee zasługuje na miejsce na liście 10 najlepszych pięknych prezenterek w tv, jakie mamy okazję zobaczyć w mediach. Swoją karierę rozpoczyna od pracy jako prezenterka po uzyskaniu dyplomu B. A z anglistyki i studiów globalnych. Obecnie pracuje w Fox News Channel, gdzie Lee współprowadzi Happening Now z Jonem Scottem. Poślubia komandora porucznika Leifa Babina, byłego oficera Navy Seal w lipcu 2011 roku, z którym ma dwójkę dzieci.


Mélissa Theuriau

Mélissa Theuriau

Źródło zdjęcia: Abd Rabbo-Orban/ABACAPRESS.COM

Melissa pracuje na kanale M6 we Francji. Jest jedną z najgorętszych prezenterek wiadomości na świecie. Melissa przez wielu została uznana za najpiękniejszą prezenterkę telewizyjną na świecie. Instagram: @melissatheuriau .


Kolejność jest przypadkowa. Aktualizacja: 13.11.2020