Mariah Bell kim jest, Instagram, wiek, zdjęcia

Browse By

Mariah Bell

Mariah Cheyenne Bell to amerykańska łyżwiarka figurowa urodzona w Tulsa w stanie Oklahoma. Jest drugim dzieckiem Andy’ego i Kendry Bella. Starsza siostra Morgan, też jeździła na łyżwach z Disney on Ice. Bell z powodu swojej siostry zaczęła jeździć na łyżwach już w wieku czterech lat. Gdy miała dwanaście lat, przeprowadziła się z Houston do Westminster w Kolorado. Trenowali ją Billy Schneider, Megan Faulkner i Candy Brown. Wystąpiła 2012 roku na Mistrzostwach USA, zajmując piąte miejsce wśród juniorów. Następnie została przydzielona na międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym Gardena Spring Trophy 2012 i zdobywając na nim srebrny medal juniorów. W 2013 roku zdobywa srebrny medal w juniorskiej lidze Mistrzostw USA 2013, za amerykańska łyżwiarka figurowa Poliną Edmunds. Pomiędzy 2013/14 była trenowana przez Cindy Sullivan w Westminster. Zadebiutowała w cyklu zawodów ISUJunior Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym, zdobywając brązowy medal w Meksyku i zdobywając siódme miejsce w Polsce. W 2014 roku zajęła trzynaste miejsce na Mistrzostwach USA. W roku 2014 skończyła, szkolę średnią w Ralston Valley, w mieście Arvada. Następnie przeniosła się do Monument w Kolorado, gdzie trenowała pod okiem Kori Ade.

W sezonie 2014/2015 miała swój międzynarodowy debiut, biorąc udział w cyklu zawodów ISU Challenger Series, Nebelhorn Trophy 2014, gdzie zajęła piąte miejsce oraz Golden Spin of Zagreb 2014, na których zajęła ósme miejsce. W 2019 roku jako rozpoczynając swój sezon w serii Challenger na zawodach łyżwiarstwa figurowego CS Nebelhorn Trophy 2019 i zdobyła złoty medal jako solistka. W 2019 roku rywalizowała w swoich pierwszych zawodach z edycji zawodów ISU Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym 2019 Internationaux de France, gdzie jako solistka zajęła trzecie miejsce. Rywalizowała również, na Rostelecom Cup 2019, czyli piątych w kolejności zawodach łyżwiarstwa figurowego z cyklu Grand Prix. W czasie zawodów Rostelecom Cup 2019, jako solistka zdobyła trzecie miejsce. Na następnych Mistrzostwach Stanów Zjednoczonych w Łyżwiarstwie Figurowym w 2020 występując jako solistka, zajęła drugie miejsce.

Mariah Bell – wzrost i wiek

Bell urodziła się 18 kwietnia 1996 w Tulsie. Dennings ma 163 cm wzrostu.

Mariah Bell na Instagramie

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariah Bell 🔔 (@mariahsk8rbell)

Zdjęcie główne – źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:2019_Internationaux_de_France_Friday_ladies_SP_group_2_Mariah_BELL_8D9A7786.jpg / licencja Creative Commons

Ocena
[Suma: 0 Średnia ocena: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.