Klara nowy serial z Izabelą Kuną

Browse By

Iza Kuna w wyjątkowej potrójnej roli debiutuje na platformie Player! Jako autorka książki, producentka oraz aktorka, prezentuje widzom swoje najnowsze dzieło „Klara„, którego premiera odbędzie się 22 marca.

Nowy serial Klara o czym jest?

W najnowszym projekcie, Iza Kuna zaprezentuje swoje zdolności komediowe, wcielając się w postać Klarę – ekscentryczną bohaterkę z oddaną przyjaciółką Wronką, zakochanym w niej Aleksem i charakterystycznym brytyjskim kotem o imieniu Gerard. Kuna z entuzjazmem wspomina pracę z wyjątkową ekipą, która z sukcesem zrealizowała jej wizję, przenosząc literacką kreację na ekran.

Projekt „Klara” czerpie z literackiego dorobku Kuny. ”

O czym jest „Klara”? Serial przedstawia historię Izabeli Kuna w roli Klary – kobiety, którą moglibyśmy spotkać codziennie. Po przekroczeniu czterdziestki, po rozpadzie małżeństwa i utracie wiary w „żyli długo i szczęśliwie”, Klara zmaga się z życiowymi wyzwaniami, toksyczną matką, nieobecnym ojcem i kocurem reproduktorem. Mimo to, Klara wciąż wierzy w spełnienie swoich marzeń. Jej serce należy do Aleksa (w tej roli Adam Woronowicz), prawnika o skomplikowanym życiu osobistym. W serialu nie brakuje też wsparcia ze strony prawdziwych przyjaciół – Wronki (Katarzyna Warnke) i Wojtka (Piotr Adamczyk).

serial Klara

Serial „Klara” to owoc współpracy Marka Modzelewskiego z działem Produkcji Fabularnej TVN Warner Bros. Discovery. Za reżyserię odpowiada Łukasz Jaworski, zdjęcia wykonuje Paweł Flis, scenografią zajmuje się Marcelina Początek-Kunikowska, kostiumami Pola Gomółka, a charakteryzacją Kinga Krulikowska. Nad produkcją czuwa Tomasz Parnowski, a reżyserią obsady Magdalena Szwarcbart. Produkcję kreatywną prowadzi sama Izabela Kuna wraz z Karoliną Izert z TVN WBD.

Ocena
[Suma: 0 Średnia ocena: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.