Karen Fukuhara wiek wzrost, kim jest? Instagram aktorki

Browse By

Kim jest Karen Fukuhara ?

Karen Fukuhara jest amerykańska aktorka urodzona w Los Angeles w Kalifornii. Jej rodzice są japońskimi imigrantami. Ma młodszego brata. Fukuhara uczęszczała do szkoły języka japońskiego w soboty przez 11 lat i płynnie włada językiem japońskim. Będąc w gimnazjum ćwiczyć karate i przed college posiadała obrazowy pas. Następnie studiowała na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles (UCLA), który ukończyła w 2014 roku, otrzymując tytuł Bakalaureat w Socjologii. Pracowała jako reporter w programie sportowym NHK w Japonii. Była członkiem grupy a cappella Medleys, której absolwentami jest też jej koleżanka aktorka Kelly Marie Tran.

Kariera Aktorka – Karen Fukuhara

Swoją karierę w branży rozrywkowej zaczęła już w gimnazjum, kiery obsadzono ją w Movie Surfers, krótkim programie rozrywkowym nadawanym na Disney Channel. Fukuhara pracowała również jako redaktorka napisów, tłumaczka i kelnerka w restauracji sushi o tematyce reggae. W sierpniu 2016 roku zadebiutowała w filmie akcji „Legion samobójców” w reżyserii Davida Ayera. Karen wcieliła się w postać Katana. Film jest oparty na podstawie komiksów DC Comics, który jest historią drużyny antybohaterów. W 2016 roku film podczas 89. ceremonii wręczenia Nagród Akademii Filmowej otrzymał statuetkę Oscara za najlepszą charakteryzację i fryzury. Na początku grudnia 2016 roku Fukuhara ogłosiła, że zakończyła pierwszy tydzień zdjęć do filmu „Zbłąkany” w reżyserii Joe Sill. Aktorka następnie użyczyła głosu Sewer Queen i Alexis w serialu animowanym „Craig znad potoku” stworzonym przez Bena Levina i Matta Burnetta. W 2018 roku zaczęła podkładać głos Glimmer w serialu animowanym „She-Ra i księżniczki mocy. Serial jest rebootem animowanego serialu telewizyjnego z 1985 roku. W 2019 roku zaczęła występować jako Kimiko Miyashiro / Niewiasta w serial telewizyjny o superbohaterach „The Boys”. Serial jest opartym na komiksie „The Boys” napisanym przez Irlandczyka Gartha Ennisa i Amerykanina Daricka Robertsona. W 2020 roku użyczyła głosu tytułowej głównej postaci serialu animowanego „Kipo i Dziwozwierze”. Kipo i Dziwozwierze jest oparte na krótkotrwałym komiksie internetowym o nazwie Kipo. Serial został stworzony przez Radforda Sechrista, a pierwszy sezon miał swoją premierę 14 stycznia 2020 roku.

Karen Fukuhara – wzrost i wiek

Aktorka urodziła się 10 lutego 1992 w Nowym Jorku. Karen Fukuhara ma 157 cm wzrostu.

Karen Fukuhara na Instagram

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karen Fukuhara (@karenfukuhara)

Zdjęcie główne – źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Karen_Fukuhara_(cropped).jpg / licencja Creative Commons

Ocena
[Suma: 0 Średnia ocena: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.