Jak zostać streamerką na platformie Twitch?

Browse By

Twitch to internetowa platforma streamingowa należąca do Amazona. Jest skierowany przede wszystkim do entuzjastów gier, ale każdy może się zarejestrować i rozpocząć transmisję. Zasadniczo jest to sposób, w jaki ludzie z talentem do rozrywki mogą zarabiać na życie z rozrywki. Każdy może nadawać na Twitchu; wszystko, czego potrzebujesz, to komputer, kamera internetowa i połączenie z Internetem.

Streamerzy Twitcha zazwyczaj utrzymują ścisły harmonogram dnia. Najlepsi streamują zwykle regularnie, nawet codziennie. Zanim zaczniesz zarabiać jako streamerka, musisz zdobyć lojalną publiczność. Aby to zrobić, musisz często kontaktować się z publicznością za pośrednictwem czatu. Możesz także wysyłać e-maile promocyjne do swoich subskrybentów, gdy zgromadzisz wystarczającą liczbę subskrybentów, aby uruchomić kampanie e-mail marketingowe. Twoje interakcje z odbiorcami powinny być poważne, ale w razie potrzeby powinieneś zachować lekkość. Poważne interakcje ze społecznością pomogą Ci zbudować zaufanie odbiorców, a jednocześnie utrzymać ich zaangażowanie na dłuższą metę.

Ważne jest, aby Twój stream był aktywny, aby ludzie nie zapomnieli o Twoim kanale. Oznacza to, że musisz zaplanować swoje transmisje z wyprzedzeniem; nie wystarczy pojawić się i rozpocząć transmisję, kiedy tylko masz na to ochotę. Musisz zaplanować transmisje z wyprzedzeniem, aby nie zabrakło Ci treści zbyt późno. Niektórzy streamerzy otwierają również swoje streamy na współpracowników, którzy pomagają im wypełnić puste godziny w harmonogramie transmisji. Dzięki temu mogą dzielić się pracą związaną z utrzymywaniem aktywności swoich kanałów z kimś innym; jedna osoba wykonuje całą pracę, podczas gdy druga robi sobie przerwy.

Zostanie streamerką Twitcha to trudny proces. Na pewno wiele z czołowych streamerek dużo zawdzięcza swojej urodzie oraz temu jak się ubierają. To miejsce, gdzie przebywają głównie mężczyźni, więc jest to zrozumiałe.

Ocena
[Suma: 0 Średnia ocena: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.