Gdzie wybrać się na Walentynki? Podpowiadamy!

Browse By

Walentynki zbliżają się już wielkimi krokami, więc warto zastanowić się nad tym, gdzie spędzić to święto zakochanych.

Mosty miłości

W samej Europie znajdziemy ich wiele. W Polsce znajduje się na przykład Kładka Ojca Bernatka. Zakochani na barierze mostu przypinają kłódki, które symbolizują nierozerwalną miłość aż do końca życia.

 

para

 

Romantyczna kolacja w restauracji

Większości z nas wydaje się to banałem, jednak kobiety to kochają. Może w pobliżu Twojego miasta jest jakaś restauracja, która posiada klimatyczny nastrój? Pamiętajcie, że na restauracji wieczór wcale nie musi się kończyć, natomiast może być to świetnym początkiem. Według wielu badań większość kobiet lubi ekskluzywne restauracje, nastrojową muzykę, najlepiej na żywo, elegancki ubiór oraz kwiaty.

 

Wspólny wieczór walentynkowy w domu

Pewnie każdy z nas kiedyś spędził Walentynki w domu. Może taki wieczór nie musi być dramatem? Może warto postarać się by nawet z pozoru zwykły wieczór w domu był wyjątkowy? Co może się do tego przyczynić?

  • wspólne gotowanie
  • włączenie ulubionego filmu
  • wspólny taniec
  • kolacja przy świecach
  • masaż
  • gry typu kalambury

Można tak wymieniać w nieskończoność. Pobyt w domu ma ten plus, że możecie robić co wam się żywnie podoba, nikt was nie będzie oceniać, więc możecie testować i wygłupiać się:)

 

Walentynki na sportowo

Zawsze można wybrać się na łyżwy czy basen. To może być zarówno świetna zabawa jak i poprawienie waszej kondycji.

 

Podpytaj przyjaciół

Bliska Twojemu sercu osoba z pewnością niejednokrotnie mówiła o swoich marzeniach dotyczących tego dnia. Może zrób wywiad wśród nich, ale najlepiej tak, by zostało to w tajemnicy:) Często bywa tak, że o swoich marzeniach z trudem mówi się osobie najbliższej sercu, a przyjaciele będą mogli Ci w tym pomóc.

 

Ocena
[Suma: 0 Średnia ocena: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.