Dlaczego warto być singlem? 10 powodów

Browse By

Jesteś singlem i brakuje Ci związku? Odpowiedz sobie na pytanie „dlaczego potrzebujesz kogoś? Czy ktoś jest w stanie bardziej Cię  uszczęśliwić, niż Ty sama siebie?”.

Możesz robić co chcesz, jak chcesz, spełniać marzenia, prowadzić blogi, wyjechać na samotny weekendowy wyjazd w góry bez żadnych podejrzeń drugiej osoby. Nikt Cię nie ogranicza.

Czasami zastanawiasz się, czy nie warto byłoby kogoś poznać, po chwili zadać sobie pytanie „po co?”, chwile będzie wspaniale, ale po pewnym czasie dotyka nas monotonia i takie błędne koło. Póki masz czas, jesteś młoda, korzystaj z życia, spełniaj się, a dopiero później zacznij myśleć o szukaniu drugiej połówki.

 

1. Czas tylko dla siebie

Możesz robić co tylko chcesz, kiedy i jak chcesz. Nikt Cię nie ogranicza, nie musisz tłumaczyć się dlaczego tak późno wracasz do domu, skończą się głupie smsy pytające „gdzie jesteś?”, „co robisz?”. Możesz robić co tylko Ci się podoba.

1

 

2. Pasja

Będąc singlem masz czas na realizowanie swoich pasji, hobby. Nikt Cię nie skrytykuje za to, że nie masz czasu spotkać się przez swoje „widzimisię”. Możesz się rozwijać, spełniać najbardziej postrzelone pomysły. Żyć pełnią życia i spełniać swoje marzenia!

2

 

3. Nowe znajomości

Każdy lubi poznawać nowych ludzi, będąc singlem masz ku temu więcej możliwości- czy to przez internet, w kawiarni, bibliotece, lub na imprezie. Nie ma żadnego znacznie gdzie, ważne, że masz większe prawdopodobieństwo poznać wspaniałych ludzi, przyjaciół, znajomych, z którymi można spędzić świetnie czas!

3

 

4. Czas dla przyjaciół

Na pewno wiesz jak to jest będąc w związku i nie mając czasu dla przyjaciół przez lubego. Teraz nie musisz się tym martwić, możesz spędzać tyle czasu z przyjaciółmi na ile masz ochotę, robić różne dziwne, zabawne rzeczy. Planować weekendowy wypad w góry, czy nad jezioro i poznać nowych  ludzi. Możesz robić wszystko na co tylko masz ochotę.

4

 

5. Brak cierpienia, bólu, frustracji

Nie będziesz się zastanawiać, co robi Twoja wybranka, ani martwić, że może zerwać z dnia na dzień. Oszczędzasz bólu, nerwów, które towarzyszą podczas kłótni, zmartwień i wszystkich negatywnych emocji, które towarzyszą związkowi.

5

 

6. Nieposprzątane mieszkanie, co z tego?

Nie masz ochoty sprzątać mieszkania? Nie rób tego, przecież nikt nie zauważy, jak zostawisz na jeden dzień brudne naczynia w zlewie.

6

 

7. Niezależność

Rób to na co masz ochotę, rozwijaj swoje pasje, spełniaj się zawodowo, nie słuchaj rad innych- skup się na tym co podpowiada CI intuicja i rób tak aby TOBIE było dobrze.

7

 

8. Nie musisz słuchać tekstów typu „Ty mnie chyba nie kochasz”, „Czy ten związek ma sens?”

Na pewno każdy z Was doświadczył tekstów typu „Ty mnie chyba nie kochasz”, „Czy ten związek ma sens?”, teraz na całe szczęście nie musisz się męczyć i denerwować. Koniec z tym, jesteś tylko Ty i Ty- nikt nie będzie Ci zawracać głowy.

8

 

9. Nie musisz pamiętać o ważnych datach; miesięcznica, dwumiesięcznica, półrocznica, rocznica

Nie da się zapamiętać każdej rocznicy związku, urodzin psa lubego, imienin lubego, czy innych „ważnych” dat. Na całe szczęście już nie musisz zapisywać sobie w kalendarzu przypomnień kiedy, co, jak i gdzie :)

9

 

10. Nie poświęcasz się dla kogoś.

To najgłupsza rzecz jaką można zrobić w związku. Nie można się poświęcać dla drugiej osoby, swoim kosztem. Pamiętaj, każdy ma swoje pasje i hobby, z których NIE MOŻNA rezygnować dla faceta/kobiety. Pod żadnym pozorem nie można zatracać się dla kogoś, momentalnie rezygnując z siebie. Nigdy nie masz pewności, czy dana osoba jest w rzeczywistości taka, na jaką się kreuje. Pomimo wszystko, trzeba zachować zdrowy rozsądek. Będąc singlem, takiego problemu nie ma.

10

 

Autor: Patrycja

Ocena
[Suma: 1 Średnia ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.