Chcesz mieć sylwetkę fit? Warto o tym wiedzieć

Browse By

Bycie zdrowym to nie tylko siłownia. Ludziom nieraz się wydaje, że do osiągnięcia pięknej sylwetki potrzeba wielkich ciężarów i to one są najważniejsze. To nieprawda. Fit sylwetkę można uzyskać niemal samą dietą, a już na pewno bez siłowni. Można ją po prostu zastąpić innymi ćwiczeniami, nawet tymi w domu. Większość z nas ma

choćby drążek, pufy, skakankę czy krzesła. Dla początkujących to praktycznie wszystko co potrzeba! Nie wychodząc z domu i odpowiednio się odżywiając osiągniesz naprawdę dobre wyniki. Wystarczy tyko chcieć.

fit brzuch

Wiele osób po prostu nie ma motywacji do ćwiczeń, a zła dobrana dieta powoduje, że nie mają efektów i szybko się zniechęcają. Efekty nie przyjdą po dwóch dniach, na nie trzeba ciężko zapracować, ale warto. Urozmaicaj swój plan treningowy by nie popaść w monotonie, która jest wrogiem wielu początkujących. Nic tak nie demotywuje jak brak chęci do ćwiczeń, więc co kilka tygodni zmieniajmy nasz sposób treningu.

Zachęć swoich znajomych do wspólnych treningów, czasem towarzystwo jest dobre. Pamiętaj jednak by się skupić na ćwiczeniach, a nie na rozmowach. Trzymaj się swojej diety, po jakimś czasie wpadniesz już w nawyk i z łatwością będziesz omijać słodycze i inne niewskazane produkty.

Ocena
[Suma: 0 Średnia ocena: 0]
Summary
Chcesz mieć sylwetkę fit? Warto o tym wiedzieć
Article Name
Chcesz mieć sylwetkę fit? Warto o tym wiedzieć
Description
Porady na temat tego jak być fit.
Author
Publisher Name
Planeta Kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.