Brie Larson – Instagram, wiek, wzrost, kariera muzyczna

Browse By

Kim jest Brie Larson?

Brie Larson urodziła się jako Brianne Sidonie Desaulniers w Sacramento, w Kalifornii. Opisując wczesne lata swojego życia. Larson powiedziała, że była „prosta i kwadratowa” i że łączyła ją ścisła więź z matką. Mając siedem lat przeżyła traumę, gdy rozwiedli się jej rodzice, by następnie razem z siostrą i matką przenieść się do Los Angeles. Ojciec aktorki ma pochodzenie francusko-kanadyjskie, a matka szkocko, angielsko, niemiecko, szwedzko i walijskie. Brie była niegdyś nieśmiała i cierpiała na niepokój społeczny. Gdy miała sześć lat wyraziła zainteresowanie zostanie aktorką. Reżyserowała i kręciła swoje domowe filmy obsadzając w rolach swoich kuzynów. Później mówiąc, że „sztuki twórcze były po prostu czymś, co było we mnie od zawsze”. Została najmłodszą uczennicą przyjętą do programu szkoleniowego „American Conservatory Theatre”. Jej nazwisko było zbyt trudne do wymówienia, a więc przyjęła pseudonim Larson od swojej szwedzkiej prababci.

Kariera muzyczna – Brie Larson

Mając jedenaście lat zainteresowała się muzyką i nauczyła się grać na gitarze. Dyrektor muzyczny zachęcił ją do pisania piosenek i zaczęła samodzielnie nagrywać wysyłając utwory na swoją stronę internetową. Larson napisała i nagrała piosenkę zatytułowaną „Invisible Girl”, która została nadana na antenie KIIS-FM. Niedługo później podpisała kontrakt płytowy z Tommym Mottolą z Casablanca Records. W 2005 roku wydała album „ Falous Out of PE” , do którego napisała również piosenki z innymi autorami, w tym z Holly Brook, Pam Sheyne i Lindy Robbins. Zatytułowała ją na cześć nauczyciela wf-u, którego nie lubiła.  Piosenka „She Said” pojawiła się w programie „Total Request Live” emitowany przez stacje muzyczna MTV, a która była wymieniona jako jedna z najczęściej oglądanych na kanale osiągając 31 miejsce w Billboard Hot 100.

Larson wyruszyła w trasę koncertową z Jessem McCartneyem i wystąpiła także na Paradzie Macy’s z okazji Święta Dziękczynienia w Nowym Jorku. Mimo wszelkich starań jaj album nie odniósł sukcesu, sprzedając tylko 3500 egzemplarzy.

Kariera aktorska Brie Larson

Karierę aktorską rozpoczęła w 1998 roku od Late-night talk show w „The Tonight Show z Jayem Leno”. Pierwsza główna rola Larsona była Emily Stewart, młodsza córka postaci Matt Stewart w serial komediowym „Jak wychować tatę”. Serial został stworzony przez Jonathana Katza i był emitowany w latach 2001-2002. W 2003 roku zagrała u boku Beverley Mitchell w filmie „Na torze” należących do oryginalnych filmów Disney Chanel. Zagrała następnie w filmach „Hoot”, „Scott Pilgrim vs. the Word” i „21 Jump Street”. W 2015 roku za wcielenie się w ofiarę porwania w filmie „Pokój” zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Film „Kong Wyspa Czaszki” był jej pierwszym wysokobudżetowym filmem. Następnie wcieliła się w postać Kapitan Marvel w serii filmów o superbohaterach Marvel Cinematic Universe.

Brie Larson – wzrost

Aktorka ma 170 cm wzrostu.

Brie Larson – wiek

Brie Larson urodziła się 1 października 1989 w Sacramento i ma ponad 32 lat.

Larson na YouTube

Gwiazdy chcą mieć kontakt ze swoimi fanami i prowadzą Instagrama czy Twittera. Brie Larson gwiazda filmów Marcela, poszła o krok dalej i założyła kanał na youtube dzieląc się z fanami swoim życiem.

Brie Larson na Instagram

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Brie Larson (@brielarson)

zdjęcie główne – źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Brie_Larson_2018.jpg / licencja Creative Commons

Ocena
[Suma: 1 Średnia ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.