Browse By

Bailee Madison

Biografia Bailee Madison

Bailee Madison jest aktorką amerykańską. Urodziła się w Fort Lauderdale na Florydzie 15 października 1999 roku.

Znana jest również jako:

  • Bail
  • Bailes
  • Bay Bay

Instagram Bailee Madison

https://www.instagram.com/baileemadison/?hl=pl

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Birthday eve

Post udostępniony przez Bailee Madison (@baileemadison)

 

Ta młoda aktorka amerykańska pracowała z wieloma największymi gwiazdami branży w różnych i wymagających rolach. Zdobyła pochlebne recenzje i nominację do nagrody Critics Choice Movie Award za znakomitą pracę przy filmie Bracia (2009), u boku Tobeya Maguire’a, Natalie Portman i Jake’a Gyllenhaala. Zagrała młodą „Betty Ann Waters” w Wyrok skazujący Fox Searchlight (2010) z Hilary Swank i Minnie Driver.

Bailee zagrała również główną rolę w thrillerze producenta Guillermo del Toro Nie bój się ciemności (2010), z Katie Holmes i Guyem Pearce. Bailee wystąpiła w roli córki Marisy Tomei oraz wnuczki Bette Midler i Billy Crystal w filmie Wspólna chata (2012).

W 2011 r. Variety przyznało aktorce wyróżnienie za jej działania filantropijne za pomocą „Alex’s Lemonade Stand” na rozdaniu „Variety Power Of Youth Awards”, które składa hołd najbardziej utalentowanym młodym działaczom w branży. Bailee Madison, zmotywowana i utalentowana młoda aktorka, jest równie zaangażowana w wykorzystywanie swojego publicznego profilu do podnoszenia świadomości tych, którzy mają mniej szczęścia. Między filmami, Bailee poświęca swój czas i energię na „Alex’s Lemonade Stand”, organizację, która zachęca dzieci w całym kraju do zbierania pieniędzy na znalezienie lekarstwa na raka wieku dziecięcego poprzez prowadzenie własnych stoisk z lemoniadą.

Jej inne filmy to Listy do Boga (2010) i A Taste of Romance (2012). Za rolę w komedii Columbia Pictures – Żona na niby (2011), z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston, Bailee zebrała entuzjastyczne recenzje w „The Wall Street Journal”.

Bailee Madison podbiła serca widzów rolą „May Belle Aarons” w Disney’s Most do Terabithii (2007) i pozostawiła niezatarte wrażenia występami w niezależnym filmie W krainie czarów (2008) (z udziałem Felicity Huffman i Elle Fanning), oraz w telewizji w wydawnictwie NBC Prawo i porządek: sekcja specjalna (1999). Występuje jako „Maxine Russo” w serialu Disney Channel Czarodzieje z Waverly Place (2007), po raz czwarty i ostatni sezon. Kiedy Bailee nie pracuje ani się nie uczy, uwielbia gotować z rodziną.

Zainteresowania Bailee Madison

Kiedy Bailee nie podróżuje, uwielbia spędzać czas w domu z rodziną i przyjaciółmi, grillować, pływać i bawić się na huśtawce. Oczywiście jej pies, Maddy, jest zawsze przy niej.

Bailee Madison – waga

Obecnie Bailee Madison waży 54 kg.

Baile Madison wzrost

Wzrost Bailee Madison to 168 cm.