Aktorka Gabrielle Union

Browse By

Gabrielle Union urodziła się 29 października 1972 roku w Omaha (stan Nebraska w USA). Jest aktorką i modelką, jednak bardziej znana jest dzięki aktorstwu.

Jest córką Theresy (Glass), która prowadziła firmę telefoniczną oraz Sylvestra E. Union, sierżanta w wojsku. When she was eight, her family moved to Pleasanton, California, where she grew up and attended high school. There, Union was an all-star point guard and a year-round athlete participating in soccer, basketball, and track. She graduated from Foothill High School (Class of 1991).
W momencie gdy miała osiem lat, jej rodzina przeprowadziła się do Pleasanton w Kalifornii, gdzie dorastała i uczęszczała do liceum, w którym miała dobre wyniki sportowe. Ukończyła Foothill High School (rok 1991). Po szkole średniej uczęszczała na University of Nebraska, na którym to grała w kobiecej drużynie piłki nożnej. Po jakimś czasie przeniosła się na Cuesta College. W tamtym okresie próbowała swoich sił jako modelka. W 1989 roku rozpoczęła karierę aktorską.

Ciekawostki o Gabrielle Union:
Gabrielle ma dwie siostry – jedną starszą i młodszą.
Chciała być prawniczką.
Przyjaźni się z : Sanaa Lathan, Mo’Nique, Essence Atkins.

Zdjęcia i tapety z Gabrielle union

Ocena
[Suma: 1 Średnia ocena: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.